Co všechno jsme zažili v roce 2023? Výroční zpráva je tu!

26. 5. 2024 Vše

Přejeme radostné počtení

Co všechno jsme zažili v roce 2023? Výroční zpráva je tu!

Už je nás celkem 76 711! Skautů a skautek v Česku přibývá nepřetřžitě od roku 2006 a ani minulý rok jsme nezaháleli. Uspořádali jsme Národní skautské jamboree a vyslali 400 skautů a skautek na to světové. Rozběhli jsme projekt Dostupný skauting zaměřený na podporu kluků a holek z rodin v tíživé ekonomické situaci. Rozvíjeli jsme oblast bezpečí ve skautingu, vyráběli svíčky pro Ukrajinu nebo pořádali skautské závody. Radost jsme měli i z výsledků průzkumu veřejného mínění o skautingu. Ve stovkách kluboven, na výpravách, schůzkách a na táborech zažily děti i dospělí skauti mnohá dobrodružství.

Ve výroční zprávě za rok 2023 se ohlížíme za uplynulým rokem.
Vážíme si každého, kdo nás na této cestě provázel svou podporou. Děkujeme!
Srdečně Vás zveme k prolistování Výroční zprávy, můžete se tak radovat nad uplynulým skautským rokem s námi.